top of page

KOMPLETNÍ 
REKONSTRUKCE

Pracujeme podle

plánu, který Vám

dává klid a jistotu !

Uvažujete o kompletní přestavbě Vašeho domova? 

 

Hledáte projekt, který by vyhovoval Vašemu rozpočtu?

 

Nenašli jste doposud profesionály, kteří to provedou?

Rozumíme všem těmto  otázkám a pracujeme na tom, abychom v odvětví kompletních renovací nabídli jedinečný koncept k tomu, abyste mohli svoje obydlí renovovat pomocí nejlepších úprav a vybavení s odpovídajícím poměrem cena / výkon… a také starosti. Naše práce v oblasti rekonstrukcí zahrnuje přímý kontakt s majitelem nemovitosti, která má být renovována. Jak před zahájením práce, tak během procesu. Chápeme, že je to rozhodnutí, které musí být podporováno našim svědomitým přístupem a že Vám musíme poskytnout osobní a jedinečnou pozornost.

nikola-zatloukalova_chata-ze-smrkovych-clt-panelu_8723_big_pfilesSimageSarticlesSw2560hf1q

CO NABÍZÍME?

Opravy, případně celé rekonstrukce,  chalup, bytů, chat, cihlových staveb, nebo koupelen a komerčních prostor.

 

 

Kromě toho, že můžeme provádět jakýkoli typ instalace, zkontrolujeme také, zda jsou všechny Vaše instalace funkční.

JAK ZAČÍT?

Jak vše probíhá před samotnou rekonstrukcí ?

 

Zvážíme Vaše požadavky, představy

a finanční možnosti. Poté navrhneme ideální řešení rekonstrukce. K dispozici máme bytové architekty a designery.

Je třeba poznamenat, že všechny návštěvy a schůzky, které se konají před podpisem smlouvy, neznamenají žádné náklady ani závazky, stejně jako vypracování rozpočtu . 

 

 

Chceme, abyste se mohli rozhodnout nad solidním projektem, připraveným speciálně pro Vás, který nevyžaduje žádné

další vícenáklady. Prvním krokem, jakmile nás kontaktujete, je navštívit nemovitost či prostor, který chcete opravovat.

Jeden z našich technických architektů přijede na místo, aby provedl nezbytná posouzení a přenesl Vaše potřeby do

týmu pro návrh interiéru. Tímto způsobem můžeme začít připravovat projekt, který bude obsahovat podrobné plány distribuce a zařízení a některé 3D návrhy, které Vám umožní vidět přibližný výsledek hotové práce.

 


Jakmile se setkáte s naším týmem a přijmete projekt,  absolvujete osobní konzultaci  s jedním z našich interiérových designérů s rozsáhlými zkušenostmi s rekonstrukcí. Ten Vás seznámí s jednotlivými detaily rekonstrukce a pomůže Vám při výběru nových prvků Vašeho domova od dlažby, barvy nábytku, spotřebičů, či toalet. V naši prodejně  máme širokou škálu vzorků  ale můžete také navštívit několik showroomů, se kterými pracujeme na našich kompletních renovacích. Naším posláním je poskytnout Vám útulný prostor, který splňuje všechny  požadavky týkající se Vašeho vkusu a dekorativního stylu.

Koupelnové dřezy

RENOVACE
KOUPELEN


Opravy koupelen jsou naše specialita. Chápeme, že celková rekonstrukce domu není vždy nutná. Každodenní používání a plynutí času může snížit kvalitu toalet, takže renovace koupelny může být nutná se stejným významem jako renovace jakékoli jiné místnosti. Koupelna splňuje základní poslání, pokud jde o dům nebo byt. Tomu rozumíme, máme odborníky v tomto odvětví a široký katalog materiálů a vybavení pro provádění rekonstrukcí koupelen se zaručeným úspěchem. Chcete-li požádat o jakýkoli typ informací nebo bezplatný nezávazný odhad, můžete nám zavolat a jeden z našich pracovníků Vám pomůže individuálně.
 


Naše renovace koupelen nejsou založeny na jednoduché výměně sanitárního vybavení, nabízíme mnohem více. Máme zkušený tým, vyškolený k provádění všech druhů vylepšení, od nové distribuce prvků, které tvoří koupelnu, až po její přemístění/dispozici. Dalším důležitým prvkem každé renovace koupelny je podlaha. Je to prostor pro každodenní použití a musí představovat nejlepší povrch, který zaručuje jednoduchou a efektivní údržbu. Spolupracujeme s nejlepšími distributory koupelnových podlah a můžete si vybrat od klasické kameninové podlahy se všemi druhy povrchových úprav a barev až po podlahu“ litého typu“ se spoustou osobitostí. Jsme otevřeni jakékoli poptávce, proto máme také dřevěné podlahy do koupelen.
 

Vše, co potřebujete a chcete, můžete prodiskutovat s technickým architektem, který provede první návštěvu. V něm budou přijata opatření a budou stanoveny klíčové myšlenky pro náš tým pro vytvoření interiérového designu při provádění 3D vizualizace renovace koupelny. Tento první kontakt je také zdarma a bez jakéhokoli závazku.

 

Luxusní kuchyně

REKONSTRUKCE
KUCHYNĚ

Naše další specializace nám umožňuje, nabídnout Vám jakoukoliv změnu Vaší nové kuchyně. Máme pracovní tým specializovaný na demolice, takže můžete přejít od kuchyně v oddělené místnosti k užívání otevřené kuchyně integrované do zbytku prostoru. Naši distributoři kuchyňského materiálu nám také umožňují představit všechny druhy konstrukčních možností. Lineární kuchyně ve tvaru U,L,I atd. Můžeme nabídnout tu, kterou chcete a která nejlépe odpovídá vašemu stylu.

 

Poradíme Vám s funkčností Vaší nové kuchyně, abyste si ji mohli užívat a vše bylo na svém nejlepším místě. Naši specialisté na interiérový design vám ukážou všechny možnosti povrchových úprav a materiálů. Chceme Vám nabídnout zajímavé a vysoce kvalitní návrhy, garantujeme Vám ty nejlepší produkty pro rekonstrukci vaší kuchyně. Díky široké nabídce se přizpůsobujeme také vašemu vkusu, takže si můžete vybrat mezi různými styly, jako je současná kuchyně, rustikální styl, lesk/mat, lamino/masiv, minimalismus atd.
 

Stejně jako u nábytku, nezapomínáme ani na domácí spotřebiče. Pracujeme se stejnou přesností jak na novém obrazu vaší
kuchyně, tak na spotřebičích, které bude mít. Tím, že máme oddělení specializované na kuchyně, můžeme dodávat všechny typy nejběžnějších domácích spotřebičů, jako je lednička, trouba a mikrovlnná trouba, ale i další konkrétnější, jako jsou vinotéky, nebo myčky nádobí. Všechny námi dodávané spotřebiče Vám zamontujeme a připojíme. Cílem je nabídnout nejlepší poměr cena / výkon. Můžete mít funkční kuchyňské vybavení za velmi příznivou cenu.

 

Zavázali jsme se k jedinečné reformě Vaší kuchyně, která je ve vymezené cenové oblasti zarámována kvalitním nábytkem s kvalitními spotřebiči - která Vám umožní maximálně využít prostor pro přípravu těch nejlepších pochoutek. I s napjatým rozpočtem u nás přesáhnete rámec jednoduché proměny…

CO UMÍME?

V rámci stavebních

rekonstrukcí bytů

zajišťujeme...

 

 • Služby spojené s odvozem a stěhováním. 

 • Doprava nábytku /nábytek z naší prodejny Vám dovezeme až domů a na místě ho smontujeme/ 

 • Montážní práce /montáž kuchyní, interiérů, dveří a zárubní/

 • Tesař-Pokrývač /rekonstrukce a výstavba střešních konstrukcí, pergol, garáží apod./ 

 • Zedník /rekonstrukce bytových jednotek, koupelen, dlažby ,obklady, omítky, zateplení objektů/

 • Kameník /výstavba z kamene, zdi, obklady, sloupy/ 

 • Elektrikář /ČSN elektrické rozvody, instalace solárních panelů, hromosvodů, elektro-revize/ 

 • Podlahář /pokládka koberců, vinylových a plovoucích podlah, příprava podkladů/

 • Instalatér voda-topení-plyn /rozvody, tepelná čerpadla, kotle, revize/

 • Truhlář /výroba interiéru na zakázku/ 

 • Kominík /servis komínu, údržba, revize/ 

 • Zahradní architektura /zemní práce, úprava pozemků, členění povrchu, štěrky, hledání spodní vody, výsadba sazenic

GALERIE

Kotva 1
bottom of page